پینگ هاب

نام نسخه ایکس باکس سری ایکس Gears Tactics در وبسایت ESRB مشاهده شد

نسخه ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس بازی Gears Tactics در وب‌سایت ESRB که مخصوص رده‌بندی سنی بازی‌ها است، درج شده است.

اوایل امسال بود که بازی Gears Tactics برای کامپیوتر منتشر شد و توانست به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند؛ اما مسیر این بازی طولانی‌تر است و فعلا اهداف زیادی باقی مانده است تا به آن‌ها دست پیدا کند. یکی از این اهداف که جزو خواسته‌های مایکروسافت نیز هست، انتشار بازی برای کنسول ایکس باکس وان است. اوایل ماه جاری میلادی بود که این شرکت اعلام کرد قصد دارد این بازی استراتژی نوبتی را در پاییز سال جاری میلادی برای کنسول ایکس‌باکس هم عرضه کند.

Gears Tactics

حالا مشخص شده است که منظور از کنسول، هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس ‌باکس سری ایکس است. طبق جدیدترین اخبار بازی، Gears Tactics برای این دو کنسول در سایت ESRB که مخصوص رده‌بندی سنی بازی‌ها است، ثبت شده‌اند. این رده‌بندی سنی درست مانند نسخه کامپیوتر است و به این امر اشاره دارد که بازی Gears Tactics برای هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس تایید شده است. با توجه به این‌که مایکروسافت از تاریخ انتشار بازی در ماه پاییز سخن گفته است، پس دیده شدن نام ایکس‌باکس سری ایکس هم چندان جای تعجب ندارد. می‌توانید صفحه مخصوص این بازی را در وب‌سایت ESRB از این لینک مشاهده کنید.

بازی Gears Tactics در بررسی زومجی موفق به کسب امتیاز ۸.۵ شده است. می‌توانید بخشی از نظر زومجی را در مورد این بازی در زیر مطالعه کنید:

Gears Tactics با بردن سری محبوب Gears به سبک استراتژی تاکتیکی، نشان می‌دهد که این مجموعه در صورت پیاده‌سازی درست پتانسیل خیلی خوبی در سبک‌های دیگر هم دارد. استودیو اسپلش دمیج به‌عنوان سازنده اصلی بازی، مشخصا شناخت خیلی خوبی از ساختار این سبک دارد و به همین دلیل توانسته مکانیک‌های گیم‌پلی بازی را به شکلی پیاده که شاهد یک تجربه تاکتیکی واقعی و پرجزییات باشیم؛ تجربه‌ای که حتی مشکلی مثل روند تکراری مراحلش در مخصوصا نیمه دوم بازی هم باعث نمی‌شود تا از پیاده‌سازی تاکتیک‌های مختلف، شخصی‌سازی تجهیزات و نیرو‌ها و پشت سر گذاشتن چالش‌های بازی لذت نبریم. Gears Tactics، از آن دست بازی‌هایی است که بلافاصله پس از تمام کردنش، دل‌تان برایش تنگ خواهد شد و همین نشان می‌دهد که سازندگان چقدر کارشان را درست انجام داده‌اند.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *